Partner serwisu

Buzz szuka chętnych do pracy w boeingach 737 MAX! "Najlepszy w branży grafik pracy"

Rafał Dybiński 07.09.2021

Buzz szuka chętnych do pracy w boeingach 737 MAX! "Najlepszy w branży grafik pracy"
fot. Ryanair Press
Buzz, linie lotnicze wchodzące w skład Grupy Ryanair, ogłosiły 7 września dużą akcję rekrutacyjną dla personelu pokładowego do swoich baz w Modlinie i Krakowie w ramach odbudowy ruchu po pandemii.
Buzz organizuje dzień otwarty i zaprasza wszystkich zainteresowanych kandydatów do hotelu Hilton Warsaw City o godz. 10:00 w następną środę tj. 15 września wraz z CV.

Buzz szykuje się do odbioru pierwszego samolotu Boeing 737-8200 „Gamechanger”, który pomoże przewoźnikowi obniżyć koszty, zużycie paliwa oraz hałas i emisję CO2. Inwestycja w nowe samoloty pogłębia zaangażowanie Buzza w ochronę środowiska jako linii lotniczej wchodzącej w skład najbardziej ekologicznej grupy lotniczej w Europie, a także stwarza nowe możliwości pracy dla personelu pokładowego.

 – Cieszymy się z ogłoszenia nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego w Polsce. Te ekscytujące możliwości dają kandydatom szansę na znalezienie najlepszej pracy dla załóg pokładowego w branży oraz możliwość pracy w największej grupie linii lotniczych w Europie, gdzie ciężka praca jest nagradzana szybkimi możliwościami rozwoju kariery. Załogi pokładowe Buzz korzystają z bezpłatnych szkoleń, świetnego wynagrodzenia, najlepszego w branży grafiku pracy (5/3 - pięć dni pracy, trzy dni wolnego), możliwości rozwoju i szkoleń na światowym poziomie  – Tomasz Ostojski, Head of Inflight. 

 – Podczas pandemii Buzz ściśle współpracował z ludźmi, aby ratować miejsca pracy. Teraz z przyjemnością zaczynamy planować powrót do wzrostu w nadchodzących latach, gdy wychodzimy z kryzysu Covid-19. Odpowiedni kandydaci powinni mieć doskonałe umiejętności obsługi klienta i uwielbiać podróże! – podsumował Ostojski. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony