Partner serwisu

Brussels Airlines wraca do Warszawy i Krakowa

Redakcja 25.11.2021

Brussels Airlines wraca do Warszawy i Krakowa
Fot. Brussels Airlines
W systemie rezerwacyjnym linii z Brukseli pojawiły się bilety na rejsy do Warszawy i Krakowa. Jest to kolejne podejście przewoźnika, wchodzącego w skład Grupy Lufthansa, do wznowienia lotów do polskich portów.
Ostatni raz linia miała powrócić do wykonywania regularnych rejsów w rozpoczętym sezonie zimowym, lecz bilety, które we wrześniu pojawiły się w systemie rezerwacyjnym, zostały kolejnego dnia usunięte, a pasażerowie dostali możliwość zmiany rezerwacji bądź zwrotu kosztów poniesionych na zakup biletów. W tamtym momencie nie było planów powrotu do Krakowa.

Loty z Brukseli-Zaventem do Warszawy mają zostać wznowione w niedzielę 27 marca 2022 roku i być wykonywane z częstotliwością jednego, popołudniowego rejsu dziennie. Rejsy odbywać się będą codziennie oprócz sobót. Lot o numerach SN2555 z Brukseli zaplanowano na godzinę 15:30, po czym po niecałych 2 godzinach lotu, o 17:25 samolot wyląduje na lotnisku w Warszawie. Do obsługi lotów zaplanowano airbusa A319 - najmniejszy samolot znajdujący się we flocie Brussels Airlines. Lot powrotny SN2556 do Brukseli jest zaplanowany z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina na godzinę 18:15. Po 2 godzinach i 5 minutach lotu, o 20:20 samolot wyląduję z powrotem na lotnisku Bruksela-Zaventem. Rzeczywisty czas trwania lotów wynosi około 1 godzinę 40 minut.

Loty z Brukseli do Krakowa rozpoczną się w ten sam dzień, tj. 27 marca 2022. Rejsy z Portu Lotniczego im. Jana Pawła II będą odbywać się cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Rejs SN2547 z Brukseli do Krakowa wystartuje o godzinie 11:05, a wyląduje w Krakowie o 13:00. Lot powrotny SN2548 po około 40 minutach postoju odleci do Brukseli. Z powrotem na lotnisku w stolicy Belgii zamelduje się o 15:40. Tak samo jak w przypadku rejsów do Warszawy loty z Krakowa obsłuży airbus A319.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony