Partner serwisu

British Airways uruchomi jesienią drugą trasę na Jamajkę

Rafał Dybiński 29.07.2020

British Airways uruchomi jesienią drugą trasę na Jamajkę
Fot. Boeing
British Airways uruchomi jesienią drugą trasę na Jamajkę – poinformował narodowy przewoźnik powietrzny Wielkiej Brytanii w oficjalnym komunikacie.
Rejsy z portu Londyn-Gatwick do Montego Bay rozpoczną się 13 października. Loty obsłużą samoloty Boeinga 777.

– Słońce i plaże na Karaibach w połączeniu ze wspaniałymi kurortami i rozrywką sprawiają, że jest to zwycięska destynacja. Jesteśmy przekonani o tym, że ludzie chętnie podróżują w takie miejsca – podkreśliła Diane Corrie, dyrektor handlowy British Airways na Karaibach.

Narodowy przewoźnik powietrzny Wielkiej Brytanii wcześniej wznowił również loty do Kingston. Częstotliwość tych rejsów została ustalona na dwa w tygodniu. Jedna z największych linii lotniczych Europy przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 oferowała do stolicy Jamajki trzy loty w tygodniu.

British Airways uruchomiła 18 lipca również rejsy na Barbados, a 25 lipca do St Lucia. Wznowione latem destynacje na Karaibach uzupełni Saint John's na Antigui, gdzie będzie można polecieć od 1 sierpnia.

Rejsy na trasie z Londyn-Gatwick do Montego Bay przed kryzysem wywołanym wirusem COVID-19 oferowały także Virgin Atlantic i TUI Airways, ale w obu przypadkach operatorzy nie zdecydowali się ich wznowić na tym odcinku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony