Partner serwisu

Bombardier ogłosił sprzedaż 10 samolotów Challenger 350

Avgeek 02.01.2021

Bombardier ogłosił sprzedaż 10 samolotów Challenger 350
fot. Bombardier Media
Bombardier ogłosił w ostatnich dniach wiążące zamówienie na 10 biznesowych samolotów Challenger 350 w ramach transakcji o wartości łącznej 267 mln dolarów amerykańskich, w oparciu o ceny katalogowe producenta z 2020 r.
W czasie pandemii, to najnowsze zamówienie od nieujawnionego klienta stanowi jedno z największych zamówień odrzutowców biznesowych Bombardiera w 2020 roku.

- To zamówienie podkreśla ogromną wartość, jaką klienci przykładają do niezrównanych możliwości naszych samolotów. Odświeżone portfolio firmy Bombardier i rosnąca sieć usług pozwalają firmie dobrze reagować na rosnące zainteresowanie prywatnym lotnictwem i zwiększonym bezpieczeństwem jakie zapewnia - powiedział Éric Martel, prezes i dyrektor generalny Bombardier Inc.

Samolot Bombardier Challenger 350 od czasu wprowadzenia do służby sześć lat temu zyskał pożądany tytuł najlepiej sprzedającego się odrzutowca klasy super średniej wielkości i nadal umacnia swoją pozycję dzięki ulepszeniom wydajności i modernizacji kabiny. Wymagający pasażerowie szukają takiego odrzutowca biznesowego Challenger 350 dzięki przestronnej i eleganckiej konstrukcji, przyjaznemu środowisku, cichej kabinie i płynnemu przelotowi.

Z całkowitym wypełnieniem miejsc, pełnymi zbiornikami i zasięgiem prawie 6000 km (3300 nm), biznesowy Challenger 350 może bez przesiadek połączyć Nowy Jork z Los Angeles lub Londynem oraz Paryż z Dubajem.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony