Partner serwisu

Bombardier i Aston Martin będą razem tworzyć odrzutowce biznesowe

Rafał Dybiński 08.03.2021

Bombardier i Aston Martin będą razem tworzyć odrzutowce biznesowe
fot. Bombardier
Aston Martin i Bombardier podpisały list intencyjny w sprawie współpracy przy niestandardowych usługach projektowania odrzutowców biznesowych producenta z Kanady.
– Nasi wymagający klienci oczekują bezkompromisowego podejścia firmy do projektowania, osiągów i niezawodności na każdym poziomie portfolio. Będziemy dumni, dodając do tego doświadczenia, nowy aspekt w postaci unikalnego podejścia estetycznego Aston Martina – podkreślił Peter Likoray, jeden z wiceprezesów Bombardiera.

Zawarte porozumienie otwiera nowe możliwości dla przyszłych projektów biznesowych odrzutowców wersji Challenger i Global. – Aston Martin posiada bardzo profesjonalny zespół, kierujący się przy tworzeniu samochodów skrupulatnym zastosowaniem odpowiednich proporcji, rzemiosła oraz innowacji technicznych. Klienci firmy Bombardier podzielają pragnienie naszych odbiorców przy współczesnych projektach. Jesteśmy naprawdę podekscytowani perspektywą współpracy z tak doświadczonym partnerem. Odrzutowce Challenger i Global pozwolą nam wznieść się na wyżyny projektowe – oznajmił Marek Reichman, wiceprezes i dyrektor kreatywny Aston Martin.

Samoloty biznesowe Bombardiera oferują komfortowe loty i były już wielokrotnie nagradzane. Innowacje w kabinie, takie jak opatentowana kolekcja foteli Nuage oraz wyrafinowany system Pur Air potwierdzają nieustanne zaangażowanie producenta z Kanady w niezrównane wrażenia z powietrznych rejsów oraz bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów. Projekt odrzutowca dalekiego zasięgu Global 7500 z obszerną kabiną otrzymał prestiżowe wyróżnienia Red Dot Design Award oraz International Yacht & Aviation Awards. Z kolei samoloty biznesowe wersji Challenger są w wąskim gronie najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenianych wśród operatorów rejsów czarterowych i korporacyjnych na całym świecie.

Aston Martin to grupa motoryzacyjna skupiająca się na kreacji ekskluzywnych samochodów i SUVów. Kultowa brytyjska marka łączy w sobie najnowszą technologię, wyjątkowe ręczne rzemiosło i ponadczasowy design w celu produkcji takich modeli jak Vantage, DB11, DBS Superleggera i nowy SUV-DBX. Samochody z Gaydon w Anglii są sprzedawane do 54 krajów na całym świecie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony