Partner serwisu

Boeingi 737 MAX linii American Airlines połączą Miami z Manaus

Rafał Dybiński 07.03.2021

Boeingi 737 MAX linii American Airlines połączą Miami z Manaus
Fot. American Airlines
Linie lotnicze American Airlines kontynuują wdrażanie swoich boeingów 737 MAX na kolejnych trasach. Odrzutowce największego przewoźnika powietrznego Stanów Zjednoczonych obsłużą rejsy z Miami do Manaus.
Regularne loty z Florydy do głównego ośrodka brazylijskiej części Amazonii zaplanowano na 5 maja. Wówczas rejsy na tym odcinku będą odbywać się w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Niemniej jeszcze w marcu boeingi 737 MAX przewoźnika z Teksasu obsłużą 20 lotów z Miami do Manaus.

Rejs AA1265 wyleci z największego miasta Florydy o godz. 18:40 i wyląduje w głównym ośrodku brazylijskiej części Amazonii o godz. 01:15 lokalnego czasu. Lot powrotny wystartuje o godz. 02:25 i po sześciu godzinach dotrze do Miami.

Boeingi 737 MAX przewoźnika z Teksasu mają wiosną i latem obsługiwać również trasy z największego miasta Florydy do Bostonu, nowojorskich portów JFK i Newark-Liberty, Waszyngtonu, Atlanty, Phoenix, San Francisco, San Jose, San Pedro Sula, Gwatemali, Medellin, Quito, Guayaguil oraz na Karaibach do Bridgetown, Port-au-Prince, Santo Domingo, na Antiguę i Barbudę, a także Wyspy Dziewicze.



American Airlines posiadają obecnie w swojej flocie 41 boeingów 737 MAX-8. Największe linie lotnicze Stanów Zjednoczonych ponadto zamówiły 59 odrzutowców producenta z Chicago, które w niedalekiej przyszłości zastąpią starsze samoloty wersji 737-800.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Problemy Boeing 737 MAX
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony