Partner serwisu

B777-300ER obsłuży od sierpnia loty z Dubaju do Sztokholmu

Rafał Dybiński 24.07.2020

B777-300ER obsłuży od sierpnia loty z Dubaju do Sztokholmu
fot. Emirates
Linie Emirates wznowią od 1 sierpnia pasażerskie rejsy do Sztokholmu. Siatka połączeń przewoźnika znad Zatoki Perskiej z Dubaju wzrośnie w ten sposób do 63 destynacji.
Loty do stolicy Szwecji będą realizowane raz w tygodniu, a konkretnie w soboty. Wylot z Dubaju, oznaczony EK157, zaplanowano o godzinie 8:40. Lądowanie w Sztokholmie przewidziano na 13:10. Rejs powrotny EK158 wystartuje o godzinie 15:05 i wyląduje w największym ośrodku Zjednoczonych Emiratów Arabskich o godzinie 23:20 lokalnego czasu. Loty obsłużą Boeingi 777-300ER.

Przewoźnik znad Zatoki Perskiej dotrze w ten sposób już do trzech stolic państw Skandynawii. Na 4 sierpnia ustalono bowiem datę wznowienia lotów do norweskiego Oslo, a od czerwca samoloty Emirates latają do duńskiej Kopenhagi.

Linia lotnicza z Dubaju od sierpnia będzie obsługiwać w sumie 22 miasta na Starym Kontynencie. Poza tym oferuje połączenia na Bliskim Wschodzie, do Ameryki Północnej i Południowej, Azji oraz Afryki. Jeden z największych portów nad Zatoką Perską został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku bieżącego miesiąca.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony