Partner serwisu

Blue Air doda zimą 49 rejsów w tygodniu do siedmiu miast Europy

Rafał Dybiński 21.09.2020

Blue Air doda zimą 49 rejsów w tygodniu do siedmiu miast Europy
fot. Blue Air
49 nowych rejsów w tygodniu dodadzą w zimowym rozkładzie linie lotnicze Blue Air – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Wszystko dzięki uruchomieniu kolejnych siedmiu tras międzynarodowych.
Tani przewoźnik z Rumunii między 18 grudnia a 10 stycznia połączy Bukareszt z Rzymem, Glasgow, Madrytem, Bolonią, Wiedniem, Birmingham i Barceloną.

Trasa do stolicy Włoch będzie obsługiwana najczęściej, bowiem dziewięć razy w tygodniu. Codzienne loty zaplanowano również do Glasgow, Bolonii, Wiednia, Birmingham i Barcelony. Pięć rejsów w tygodniu do stolicy Rumunii zyska natomiast Madryt.

Tani przewoźnik z Bukaresztu zdecydował się na ofensywę, po tym jak Komisja Europejska zatwierdziła rządowy pakiet wsparcia w wysokości 62 mln euro. Już we wrześniu ruszyły z Turynu dwie nowe trasy. Stolica Piemontu zyskała połączenie z Bari, realizowane sześć razy w tygodniu oraz do Cagliari, którego częstotliwość ustalono na cztery razy w tygodniu.

Oprócz rejsów do Apulii i na Sardynię zwiększy się również częstotliwość lotów z Turynu do Alghero, Katanii, Lamezzia Terme, a także do Neapolu. Stolica Piemontu jest dla linii lotniczych z Bałkanów bardzo ważnym węzłem i tylko Ryanair oferuje stąd więcej połączeń.

Blue Air postawi mocniej również na Bacau, skąd od października uruchomi siedem nowych tras. Cztery razy w tygodniu wystartują samoloty taniego przewoźnika do Bukaresztu, a trzy razy do Kluż-Napoki. Poza dwiema krajowymi destynacjami po dwa razy w tygodniu będzie można przemieścić się do greckich Aten, cypryjskiej Larnaki, a także do Paryża, Monachium i Kolonii.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony