Partner serwisu

Binter Canarias zwiększy oferowanie o 70 proc. w zimie

Mateusz Kieruzal 21.06.2022

Binter Canarias zwiększy oferowanie o 70 proc. w zimie
fot. Binter Canarias
Binter Canarias, linie lotnicze z hiszpańskich Wyspy Kanaryjskich, rozszerzą swój krajowy i międzynarodowy rozkład lotów w sezonie zimowym. Przewoźnik zaoferuje ponad 430 tys. miejsc w okresie od listopada do marca 2023 roku. Linie polecą na 35 bezpośrednich trasach poza Wyspami Kanaryjskimi. Główną innowacją jest przedłużenie wykonywania lotów do destynacji zainaugurowanych w lecie, m.in. do Florencji, Valladolid, Jerez de la Frontera czy Kulmim w Maroku. Binter dalej będzie latał do Sal na Wyspach Zielonego Przylądka i Bandżul w Gambii.
Linie Binter wprowadziły do sprzedaży swój zimowy rozkład lotów na trasach krajowych i międzynarodowych. Oferta obejmuje ciekawe trasy, jeśli popatrzy się na położenie geograficzne tego hiszpańskiego archipelagu. Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie takimi lotami ze strony pasażerów.

Od listopada do marca kanaryjski operator lotniczy zaplanował ponad 175 lotów tygodniowo na 35 trasach poza Wyspami Kanaryjskimi, co daje podaż w liczbie 430 tys. miejsc. Jest to wzrost o ponad 70 proc. w porównaniu z programem lotów w trakcie zeszłego sezonu zimowego. Oferta przewoźnika pokazuje, że linie wyraźnie zobowiązują się do planu rozszerzenia oferty bezpośrednich lotów do krajowych i zagranicznych miejsc docelowych. Bezpośrednie połączenia lotnicze przyczyniają się do poprawy wykluczonego komunikacyjnie archipelagu i sezonowego dostosowywania połączeń lotniczych do i z wysp przez cały rok.

Przedłużone rejsy zainaugurowane w lecie

Linie zamierzają utrzymać otwarte w ostatnim czasie kierunki. W dalszym ciągu będzie można polecieć embraerem Bintera do Florencji, Valladolid i Jerez de la Frontera w kontynentalnej Hiszpanii, Sal na Wyspach Zielonego Przylądka oraz stolicy Gambii – Bandżul. Przewoźnik zamierza zmienić rozkłady lotów, aby były bardziej dostosowane pod loty transferowe do innych wysp archipelagu.

Loty do Wenecji, Murcji, La Coruni, San Sebastian i Pampeluny zostaną dostosowane, aby pasażerowie mogli wybrać się na krótki weekendowy city-break. Zwiększona zostanie ilość lotów na Majorkę, do której będzie można polecieć sześć razy w tygodniu. Loty z Teneryfy do Valladolid będą odbywać się dwa razy tygodniowo.

Usługa zorientowana na pasażera

Pasażerowie na tych trasach będą mogli korzystać ze zróżnicowanych zalet produktu oferowanego przez linie Binter. Linie zamierzają zaoferować wysokiej klasy usługę pokładową skoncentrowaną na oferowaniu najlepszych wrażeń w trakcie podróży swoim klientom. Obejmuje to darmowy poczęstunek i podróż wygodnymi samolotami typu embraer i ATR-72.

Ponadto na lotach do Francji, Włoch, a także krajowymi miejscami docelowymi poza Wyspami Kanaryjskimi linie lotnicze oferują pasażerom możliwość podróżowania bez dodatkowych kosztów na i z którejkolwiek z Wysp Kanaryjskich. Za przelot wewnętrzny nie będzie pobierana dodatkowa opłata. Pasażer opłaca jedynie przelot za sektor na Wyspy Kanaryjskie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony