Partner serwisu

Bilet niespodzianka? Niecodzienna oferta Lufthansy

Mateusz Kieruzal 27.11.2021

Bilet niespodzianka? Niecodzienna oferta Lufthansy
fot. Lufthansa
Niemiecki przewoźnik postanowił wykorzystać luzowanie restrykcji wjazdowych do krajów i odradzający się ruch lotniczy, by zaproponować klientom niecodzienną ofertę. Lufthansa, mająca bazy w Hesji i Bawarii, wprowadzi do sprzedaży bilety niespodzianki.
W trakcie rezerwacji system dokona wyboru miejsca docelowego za pasażera. Ze względu długi czas, kiedy popularne city-breaki były utrudnione lub wręcz niemożliwe, widać wśród pasażerów zainteresowanie tego typu wyjazdami. Bywa, że mnogość kierunków powoduje problem z wybraniem przez pasażera jednego miejsca docelowego. Linia lotnicza swoim rozwiązaniem wyciąga do tych niezdecydowanych pomocną dłoń.

Program noszący nazwę „Lufthansa Niespodzianka” skierowany jest do klientów pochodzących z rynku niemieckiego. Obejmuje miasta z europejskiej siatki połączeń przewoźnika. Ceny biletów kupowanych w ciemno zaczynają się od 69 euro. Flagowy przewoźnik z Niemiec pozwala klientom wybrać jedną z dziewięciu kategorii, w ramach których dokonuje się wyboru miejsca podróży.

Kategorie prezentują się następująco:

  • za 69 euro: „Warte zobaczenia”;
  • za 79 euro: „Sztuka i atrakcje turystyczne”, „Podziwiaj Wschód”;
  • za 89 euro: :Podążaj za słońcem, „Wspaniałe świeże powietrze”;
  • za 99 euro: „Dla zakochanych, „Impreza start”, „Kupuj do upadłego”, „Miejskie przygody”.

Takim sposobem Lufthansa prezentuje swoją bogatą siatkę połączeń na kontynencie europejskim, gdzie każdy chętny udać się w „tajemniczą” podróż znajdzie coś dla siebie. Każda z powyższych kategorii zawiera od sześciu do dziesięciu kierunków. Niektóre porty docelowe pojawiają się kilku kategoriach, np. Amsterdam, który zakwalifikowany został do „Miejskich przygód”, „Dla zakochanych”, „Kupowania do upadłego” i „Imprezy start”.

Warto podkreślić, że oferta dotyczy tylko lotów odbywających się z hubów przewoźnika zlokalizowanych w Monachium i Frankfurcie. Rezerwacji można dokonać od 1 do 42 dni przed wskazaną datą wylotu. Minimalny czas pobytu na miejscu w wybranej przez system rezerwacyjny destynacji to 18 godzin, jeśli będzie to podróż z jednym noclegiem. W przypadku dwóch noclegów linia ustaliła wymóg przebywania na miejscu przez minimum 36 godzin, licząc od momentu wylądowania do zaplanowanej godziny lotu powrotnego. W ramach zakupionego biletu każdemu pasażerowi przysługuje bagaż podręczny.

W przypadku chęci zabrania bagażu rejestrowanego trzeba liczyć się z dodatkową opłatą. Klienci programu Miles&More mogą liczyć na mile za pokonane segmenty. Rezerwacja biletów w ramach promocji dokonywana jest przez stronę www.lufthansa-surprise.com. Promocja już się rozpoczęła. Z oferty można skorzystać do 18 stycznia 2022 roku włącznie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony