Partner serwisu

Belavia z dwiema nowymi trasami. Więcej lotów do Gruzji i Turcji

Rafał Dybiński 07.06.2021

Belavia z dwiema nowymi trasami. Więcej lotów do Gruzji i Turcji
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Belavia uruchomią od 10 czerwca rejsy do portu Moskwa-Szeremietiewo - poinformowano w oficjalnym komunikacie narodowego przewoźnika Białorusi.
Połączenie z Mińska do stolicy Rosji będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Belavia zwiększy również liczbę lotów w trzech innych kierunkach.

Od 12 czerwca do tureckiego Stambułu będzie można przemieścić się już 14 razy w tygodniu. Rejsy nad Bosfor planowane są dwa razy na dobę. Dotychczas można było polecieć do Stambułu dziesięć razy w tygodniu.

Od 15 czerwca podwoi się również liczba rejsów do Batumi. Do kurortu w Gruzji będzie można również przemieścić się już 14 razy w tygodniu. Rejsy planowane są także dwa razy na dobę. Tego samego dnia do 11 lotów w tygodniu zwiększona zostanie również usługa do Tbilisi. Dodatkowe rejsy do stolicy Gruzji będą dostępne we wtorki, środy, soboty i niedziele.

Narodowy przewoźnik Białorusi, który ma zakaz rejsów do krajów Unii Europejskiej, wznowi jeszcze od 16 czerwca loty na trasie Mińsk-Ałmaty-Mińsk. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i soboty. Wylot z Mińska zaplanowano na godz. 20:05, a przylot do byłej stolicy Kazachstanu na godz. 3:55 lokalnego czasu. Rejs powrotny wystartuje o godz. 5:10 i wróci do stolicy Białorusi o godz. 7:20.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony