Partner serwisu

Belavia oferuje trasy do Egiptu. Ponad osiem godzin lotu przez Kazachstan

Rafał Dybiński 27.04.2022

Belavia oferuje trasy do Egiptu. Ponad osiem godzin lotu przez Kazachstan
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Belavia uruchomią w sezonie letnim rejsy do dwóch najpopularniejszych kurortów w Egipcie – informuje serwis "Zerkalo".
Narodowy przewoźnik Białorusi zaproponuje najbardziej spragnionym słonecznych wakacji rodakom loty z Mińska do Hurghady oraz Szarm-El-Szejk.

Czas podróży z powodu nałożonych sankcji oraz blokad przestrzeni powietrznej w krajach Unii Europejskiej wyniesie osiem godzin i 30 minut w jedną stronę, wliczając międzylądowanie w... Kazachstanie. Odrzutowce Belavii w drodze na wybrzeże Morza Czerwonego będą bowiem lądować w Aktau, gdzie zaplanowano przerwę na tankowanie.

Rejsy do Hurghady wyznaczono na 5, 14 i 26 czerwca; 5,17 i 26 lipca oraz 8 i 28 sierpnia. W przypadku Szarm-El-Szejk daty lotów ustalono na 4,15 i 25 czerwca; 6, 16 i 27 lipca, a także 17 i 27 sierpnia.

Belavia dysponuje aktualnie flotą czternastu samolotów. Pięć z nich to boeingi 737-800, cztery to embraery 195, a kolejny trzy to boeingi wersji 737-300. Flotę uzupełniają embraer 175 oraz odrzutowiec 737 MAX 8.

Narodowy przewoźnik Białorusi jest w stanie obecnie zaoferować swoim klientom loty do Ałmat, Aszchabadu, Baku, Batumi, Dubaju, Erywania, Jekaterynburga, Kaliningradu, Kazania, Krasnodaru, Rygi, Soczi, Woroneża, Tbilisi, Tel Awiwu, Stambułu, a także do trzech portów w Moskwie - Domodiedowo, Szeremietiewo i Żukowskij.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony