Partner serwisu

B777 Austrian Airlines dolecą jesienią do Cancun, na Malediwy i Mauritius

Rafał Dybiński 03.10.2021

B777 Austrian Airlines dolecą jesienią do Cancun, na Malediwy i Mauritius
fot. Austrian Airlines
Linie lotnicze Austrian Airlines uruchomią jesienią rejsy do meksykańskiego Cancún, a także na Mauritius i Malediwy. Do wszystkich trzech wakacyjnych miejsc docelowych doleci Boeing 777 przewoźnika z grupy Lufthansy.
21 października w rozkładzie lotów z Wiednia pojawi się po raz pierwszy Male. Do stolicy archipelagu na Oceanie Spokojnym będzie można przemieścić się trzy razy w tygodniu.

Dwa dni później narodowe linie lotnicze Austrii udostępnią podróżnym rejsy na Mauritius. Loty w tym kierunku również zaplanowano trzy razy w tygodniu.

Listę nowych ogłoszonych połączeń zamknie Cancún. Od 24 października rejsy do kurortu w Meksyku będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Warto dodać, że po raz ostatni przewoźnik z grupy Lufthansy latał do tego miejsca docelowego w 2006 roku.

– Minione lato, a także obecne tygodnie już poza sezonem pokazują, że ludzie nie chcą być pozbawieni chęci napawania się słońcem nad morzem. Na początku jesiennych wakacji skupiamy się więc na atrakcyjnych trasach długodystansowych, aby zaspokoić pragnienie podróżowania naszych pasażerów – podkreślił Michael Trestl, dyrektor sprzedaży Austrian Airlines.

– Długodystansowe destynacje turystyczne są idealne dla wszystkich, którzy chcą przedłużyć letnie wakacje i nadal szukają odpowiedniego miejsca na jesienne urlop - podsumował przedstawiciel przewoźnika z grupy Lufthansa.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony