Partner serwisu

Avianca szykuje ekspansję z pięciu krajów. 23 nowe trasy, w tym 13 z Kolumbii

Rafał Dybiński 24.08.2021

Avianca szykuje ekspansję z pięciu krajów. 23 nowe trasy, w tym 13 z Kolumbii
fot. Avianca
Linie lotnicze Avianca zasygnalizowały zamiar uruchomienia 23 międzynarodowych tras z pięciu krajów Ameryki Łacińskiej.
Restrukturyzujący się wciąż przewoźnik z Kolumbii, którego plan reorganizacji zatwierdzono dwa tygodnie temu w Bogocie, wzmocni rozkład rejsów nowymi połączeniami do Meksyku, Nowego Jorku oraz Quito.

Ponad połowa, bowiem trzynaście z 23 nowych tras, będzie rozpoczynać się z portów w Medellin i Cali. Drugie pod względem wielkości miasto w Kolumbii zyska sześć połączeń, a pięć ważny ośrodek w Andach Północnych i zarazem stolica departamentu Valle del Cauca.

- Pragniemy rozwijać się w zrównoważony sposób. Naszym celem jest pozostanie przewoźnikiem z najbardziej rozbudowaną siatką tras w regionie. Wierzymy, że nasi klienci oczekują większej liczby miejsc docelowych oraz częstotliwości lotów - podkreślił Manuel Ambriz, dyrektor ds. operacyjnych w Avianca.

Narodowe linie lotnicze Kolumbii dolecą z Medellin na Arubę oraz do Guayaquil i Quito w Ekwadorze, a także do San Jose na Kostaryce, Meksyku i Orlando w Stanach Zjednoczonych. Z kolei z Cali pojawią się rejsy do Cancun, Meksyku, Nowego Jorku, Quito i San Jose. Ponadto Bucaramanga na północy Kolumbii zyska loty do Miami, a Bogota do kanadyjskiego Toronto.

Avianca uruchomi również kilka tras z Ekwadoru i Kostaryki. Do Miami będzie można przemieścić się zarówno z Guayaquil, jak i Quito, natomiast do nowojorskiego portu JFK, oprócz dwóch największych miast Ekwadoru, także z San Jose. Stolica Kostaryki zyska jeszcze rejsy do Los Angeles, Meksyku i Managui w Nikaragui.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony