Partner serwisu

Autobusy wracają do lotniska w Modlinie

Emilia Derewienko 30.06.2020

Autobusy wracają do lotniska w Modlinie
fot. Koleje Mazowieckie
Od środy (1 lipca) na trasę między Portem Lotniczym Warszawa-Modlin i stacją kolejową w Modlinie, wracają autobusy lotniskowe Kolei Mazowieckich.
W związku z ponownym uruchomieniem działania Portu Lotniczego Warszawa-Modlin na trasę PKP Modlin – Port Lotniczy Modlin wracają autobusy lotniskowe Kolei Mazowieckich. Ich kursowanie zostanie przywróconej 1 lipca. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie internetowej przewoźnika.

Jedyny przewoźnik regularny w podwarszawskim porcie, irlandzki Ryanair, wznowił działalność pod koniec czerwca po trzech miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią koronairusa. Salutem wodnym powitano w Modlinie rejs z Madrytu.

Linie lotnicze z Irlandii zaoferują w lipcu ponad 40 tras europejskich z Mazowsza. Sam port musi jednak uporać się z problemami finansowymi. – Kłopotliwy jest choćby zakaz lotów do Wielkiej Brytanii i Irlandii, a one stanowią u nas 40 proc. całkowitego ruchu lotniczego – stwierdza Marcin Danił, wiceprezes lotniska. Ryanair w lipcu ma obsługiwać 10, a w sierpniu 20 proc. swojego normalnego rozkładu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Dojazdy do lotnisk
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony