Partner serwisu

Autobusem z portu Olsztyn-Mazury przez Krainę Wielkich Jezior

Rafał Dybiński 23.06.2021

Autobusem z portu Olsztyn-Mazury przez Krainę Wielkich Jezior
fot. Wagner Transport
Specjalna linia autobusowa łącząca lotnisko Olsztyn-Mazury z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich zostanie uruchomiona w sezonie wakacyjnym – poinformował port stolicy Warmii na oficjalnym profilu na Facebooku.
Nowe połączenie autobusowe powstało z myślą o lepszym skomunikowaniu lotniska z regionem i dedykowane jest zarówno turystom odwiedzającym Warmię i Mazury, jak też mieszkańcom województwa planującym podróż na południe Polski. Rozkład jazdy autobusu będzie dopasowany do rozkładu lotów na kierunkach krajowych – Kraków i Wrocław.

Trasa linii autobusowej Wagner Transport w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich (mapka poniżej) obejmuje przejazd przez Mikołajki, Mrągowo, Giżycko i Węgorzewo.Poza sezonową linią, na lotnisku w Szymanach funkcjonują dwie regularne linie autobusowe dopasowane do rozkładu lotów wszystkich połączeń. Trasa linii autobusowej Markus-Trawel przewozy turystyczne M.Pilichowski  (mapka poniżej) obejmuje przejazd przez Szczytno, Pasym i Olsztyn.Trasa linii autobusowej Transport Wesołowski  (dwie mapki poniżej) obejmuje z kolei przejazd przez Ruciane-Nida, Pisz, Orzysz, Ełk i Grajewo. Na wszystkich trasach wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc!

Luzowanie obostrzeń daje nadzieję, że wzorem ubiegłego roku, na czas gorących miesięcy wróci przysłowiowa normalność, także w podróżach. Sprawdziliśmy, jak do tego gorącego okresu przygotował się port lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach. Więcej o tym w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony