Partner serwisu

Austrian Airlines wznowią trasy do Kolonii i trzy na Bliski Wschód

Rafał Dybiński 25.08.2020

Austrian Airlines wznowią trasy do Kolonii i trzy na Bliski Wschód
fot. Austrian Airlines
Linie lotnicze Austrian Airlines dodały do swojej siatki połączeń kilka nowych tras. Narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju wznowi rejsy do Erbil, Kolonii, Ammanu oraz do Tel Awiwu.
20 sierpnia samoloty Austrian Airlines wystartują po raz pierwszy do Erbil. Loty z Wiednia na północ Iraku będzie obsługiwał airbus A320. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Trasa będzie wykorzystywana głównie z myślą o pasażerach tranzytowych przesiadających się w stolicy Austrii na długodystansowe rejsy do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

31 sierpnia narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju uruchomi trasę do Kolonii. Loty do największego miasta nad Renem będą funkcjonować w częstotliwości dwóch na dobę. 3 września wznowione zostaną rejsy do Ammanu, natomiast na 14 września wyznaczono datę pierwszego rejsu do Tel Awiwu.

Narodowy przewoźnik powietrzny znad Dunaju przywrócił ponad 60 destynacji w wakacyjnych miesiącach. To oznacza wzrost z 20 do 40 proc. oferowania w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Austrian Airlines od sierpnia wznowiły rejsy do Szanghaju. Do głównego ośrodka Państwa Środka można odlecieć z Wiednia raz w tygodniu. We wrześniu wystartują codzienne połączenia do Dniepru, Odessy i Lwowa na Ukrainie, a także do Kiszyniowa w Mołdawii, Jassy w Rumunii oraz Erywania w Armenii. Raz na dobę będzie można polecieć także do Klagenfurtu, Lipska, Lyonu i Norymbergi.

Linie lotnicze z grupy Lufthansy zwiększą również częstotliwość lotów na wznowionych wcześniej ważniejszych trasach. Stolica Austrii od września zyska trzy razy dziennie rejsy do Amsterdamu, Brukseli, Bukaresztu, Kopenhagi, Duesseldorfu, Frankfurtu i Paryża. Dwa razy dziennie będzie można przemieścić się natomiast z Wiednia do Aten.

Austrian Airlines obsługuje aktualnie dwa połączenia z Polską. Do Warszawy realizowanych jest 21 lotów w tygodniu, natomiast czternaście do Krakowa. W obu przypadkach z Wiednia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony