Partner serwisu

Austrian Airlines wróciły do Krakowa

Rafał Dybiński 25.05.2021

Austrian Airlines wróciły do Krakowa
fot. Kraków Airport
Po długiej przerwie do Kraków Airport powróciły linie lotnicze Austrian Airlines. Częstotliwość połączenia wzrośnie ponad dwukrotnie w najbliższych miesiącach.
Austrian Airlines zaoferują tym roku nie tylko 110 obsługiwanych przez siebie tras z Wiednia, ale również opcję skorzystania z połączeń pozostałych linii w ramach współpracy w sojuszu STAR ALLIANCE. Daje to pasażerom Kraków Airport ogromne możliwości zaplanowania szybkiej i komfortowej podróży.

Połączenie z Wiednia do stolicy Małopolski będzie do końca czerwca realizowane cztery razy w tygodniu. Kolejny wakacyjny miesiąc przyniesie zwiększenie częstotliwości rejsów do siedmiu w tygodniu.

Na początku sierpnia dzięki przewoźnikowi z grupy Lufthansa będzie można przemieścić się do stolicy Austrii już czternaście razy w tygodniu. Aktualnie wyloty do Wiednia są zaplanowane o godz. 15:10. Lądowanie nad Dunajem następuje po zaledwie godzinnym rejsie. Odloty do Krakowa odbywają się natomiast o godz. 13:10. Odrzutowiec Austrian Airlines ląduje w stolicy Małopolski o godz. 14:10. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony