Partner serwisu

Ankietowani wybiorą nową letnią destynację Iberii. Siedem opcji do wyboru

Rafał Dybiński 20.04.2021

Ankietowani wybiorą nową letnią destynację Iberii. Siedem opcji do wyboru
fot. Iberia
Linie lotnicze Iberia zachęcają swoich klientów do głosowania w mediach społecznościowych do wyboru 113. destynacji, obsługiwanej w najbliższym sezonie letnim przez narodowego przewoźnika Hiszpanii. Przyszłym potencjalnym pasażerom zaproponowano siedem opcji.
Ankietowani na Facebooku, Twitterze czy Instagramie mają do wyboru portugalskie Azory, marokański Fez, francuską Bastię na Korsyce, słoweńską Lublanę oraz greckie Saloniki, Zakintos lub Rodos. Każda z opcji gwarantuje podróżnym atrakcje i niezapomniane wrażenia. Faworytem wydają się Azory, ale dużo głosów zyskała już także stolica Słowenii.

"Gdzie polecimy tego lata? Ty wybierzesz! Odkryj wszystkie opcje w zamieszczonym pliku wideo i zagłosuj w komentarzach na swoją ulubioną destynację! Miejsce z największą liczbą głosów stanie się nowym kierunkiem Iberii" - czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych, do którego dołączony jest krótki film.

Dodatkową atrakcją tej sondy jest możliwość wygrania rejsu dla dwóch osób do zwycięskiej destynacji, która wedle zapewnień linii lotniczych z Półwyspu Iberyjskiego będzie obsługiwana przez cały sierpień bieżącego roku. Konkurs ogłoszono tuż po tym, jak narodowy przewoźnik Hiszpanii poinformował również o uruchomieniu regularnych lotów długodystansowych na Malediwy. Zwycięska destynacja zostanie ogłoszona 28 kwietnia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony