Partner serwisu

Andrzejczyk nowym dyrektorem biura sprzedaży i dystrybucji w PLL LOT

Rafał Dybiński 11.01.2021

Andrzejczyk nowym dyrektorem biura sprzedaży i dystrybucji w PLL LOT
fot. pot.gov.pl
Robert Andrzejczyk został nowym dyrektorem biura sprzedaży i dystrybucji w Polskich Liniach Lotniczych LOT – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Były prezes Polskiej Organizacji Turystycznej zastąpił na tym stanowisku Annę Staszewską, której zaproponowano pozostanie w firmie w sektorze sprzedaży.

Andrzejczyk będzie odpowiadał za sprzedaż agencyjną na rynkach zagranicznych. Do tej pory nie miał nic wspólnego z liniami lotniczymi. Nowy dyrektor biura sprzedaży i dystrybucji PLL LOT jako prezes POT współpracował wcześniej z narodowym przewoźnikiem. Jego zastępcą pozostanie Rafał Kempski, który będzie odpowiadał za rynek polski.

Andrzejczyk był prezesem POT od 2016 roku. Wcześniej był związany z Ministerstwem Sportu i Turystyki, gdzie jako dyrektor Biura Dyrektora Generalnego odpowiadał za realizację zadań związanych z zapewnieniem funkcjonowania i ciągłości pracy Ministerstwa. Ponadto pełnił funkcję radcy ds. ekonomicznych oraz konsula w Ambasadzie RP w Kuala Lumpur. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w Ministerstwie Finansów, gdzie kierował wydziałem kontroli doraźnych i koordynował współpracę z Komisją Europejską.

Nowy dyrektor biura sprzedaży i dystrybucji PLL LOT zanim rozpoczął pracę w służbie cywilnej przez kilka lat był związany z branżą public relations i badań marketingowych. Kierował działem badań rynku oraz koordynował, nadzorując realizację kampanii reklamowych i PR. Od maja 2018 roku jest również wiceprezesem European Travel Commisssion (ETC).
 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony