Partner serwisu

American Airlines mocniejsze w stolicy Teksasu. 10 nowych tras z Austin

Rafał Dybiński 17.03.2021

American Airlines mocniejsze w stolicy Teksasu. 10 nowych tras z Austin
Fot. American Airlines
Linie lotnicze American Airlines uruchomią wiosną dziesięć nowych tras z Austin – poinformowano w oficjalnym komunikacie największego przewoźnika powietrznego Stanów Zjednoczonych.
Stolica Teksasu zyska w maju loty do Las Vegas, Nashville, Nowego Orleanu i Orlando, które będą początkowo realizowane codziennie. Miesiąc później rozpoczną się rejsy do Raleigh-Durham i Tampy, a od sierpnia do portu Waszyngton-Dulles. Stolica kraju i stanu Karolina Północna będą obsługiwane nawet dwa razy na dobę, podobnie jak od czerwca również Nashville i Las Vegas.

American Airlines od czerwca wzmocnią rozkład lotów z Austin sezonowymi połączeniami do Aspen w Kolorado, Los Cabos w Meksyku i Destin-Fort Walton Beach na Florydzie. – Będziemy najsilniejszymi liniami lotniczymi w tym regionie – podkreślił Brian Znotins, wiceprezes ds. planowania sieci przewoźnika z Dallas.

– Nowe trasy nie tylko zapewnią możliwość powrotu firmom do biznesu, ale także podróżującym w celach turystycznych. Nasi klienci z Centralnego Teksasu będą mogli cieszyć się nowymi miejscami wypoczynku, których od dawna pragną – dodał Znotins, deklarując jednocześnie plany dalszego rozwoju z gorącego południa Stanów Zjednoczonych.

American Airlines są aktualnie drugimi co do wielkości liniami lotniczymi operującymi z Austin, które realizują stąd trasy do portów Boston, Charlotte, Chicago-O'Hare, Dallas-Fort Worth, Los Angeles, Miami, nowojorskiego JFK, Filadelfii oraz Phoenix. Większe oferowanie ze stolicy Teksasu zapewniają jednak podróżnym Southwest Airlines. Tani przewoźnik z Teksasu będzie silną konkurencją dla nowych tras American Airlines z Austin. Niektóre bowiem, takie jak do Las Vegas i Nashville, obsłuży nawet cztery razy dziennie, a połączenie do Raleigh-Durham nawet sześć razy na dobę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony