Partner serwisu

Airbus Emirates A380 pojawi się na trasie do Sao Paulo w styczniu 2021 roku

Red. ed 21.12.2020

Airbus Emirates A380 pojawi się na trasie do Sao Paulo w styczniu 2021 roku
fot. Piotr Bożyk
Linie Emirates będą obsługiwać loty na trasie Dubaj – Sao Paulo od 9 do 30 stycznia 2021 roku swoim flagowym Airbusem A380. W odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na podróże w sezonie letnim do i z Brazylii, samolot będzie kursował do Sao Paulo cztery razy w tygodniu.
Będzie to wielki powrót kultowego samolotu Emirates do Ameryki Południowej i pierwszy lot od czasu zawieszenia lotów pasażerskich z powodu pandemii COVID-19 w marcu 2020 roku. Linie Emirates wznowiły loty pasażerskie do Sao Paulo w sierpniu 2020 roku i były one obsługiwane samolotem Boeing 777-300ER.

Brazylijscy klienci, podróżujący do najbardziej pożądanych miejsc wakacyjnych, w tym na Malediwy, mogą zatrzymać się w Dubaju, aby doświadczyć szerokiej gamy atrakcji tego miasta, od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne. Obywatele Brazylii mogą otrzymać bezpłatną wizę po przybyciu do Dubaju.

W 2019 roku miasto odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, gościło też ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony