Partner serwisu

airBaltic od 18 maja ponownie połączy stolice Łotwy, Litwy i Estonii

Rafał Dybiński 15.05.2020

airBaltic od 18 maja ponownie połączy stolice Łotwy, Litwy i Estonii
fot. Piotr Bożyk
Linia lotnicza airBaltic poinformowała w oficjalnym komunikacie o wznowieniu od 18 maja codziennych, bezpośrednich rejsów z Rygi do Tallina i Wilna.
Przewoźnik będzie mógł odnowić usługi na tych trasach po decyzji rządu Łotwy o umożliwieniu międzynarodowego ruchu pasażerskiego między krajami bałtyckimi i otrzymaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń.

- Zapewniamy najlepszą łączność z krajami bałtyckimi. Teraz wracamy z wyraźnym celem utrzymania naszej pozycji w regionie. Flota Airbusów A220-300 pozwoli nam na to po wznowieniu rejsów - podkreślił Martin Glauss, prezes airBaltic.

- Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pasażerów, pracowników i społeczeństwa są najważniejsze. Po wznowieniu lotów wszyscy pasażerowie otrzymają maskę i chusteczki dezynfekujące. Nasze nowe operacje lotnicze będą zgodne z zaleceniami wydanymi przez władze. Nadal kontynuujemy prace nad szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi różnych innych działań związanych z bezpieczeństwem - ujawnił Glauss.

Pełny rozkład lotów i bilety na rejsy będą dostępne wkrótce na stronie internetowej airBaltic. Ponadto dostępna jest tymczasowa oferta wszystkich nowych rezerwacji, dostępna do 31 maja 2020 roku, oferująca pasażerom bezpłatną zmianę rezerwacji do nowej daty. Dozwolona jest tylko jedna taka zmiana daty.

Linia airBaltic to jedna z najbardziej punktualnych linii lotniczych na świecie, łącząca region Morza Bałtyckiego z ponad 55 destynacjami w Europie, na Bliskim Wschodzie i Rosji. Jej głównym udziałowcem jest państwo łotewskie, które posiada około 80 proc. akcji. Reszta należy do Larsa Thuesena. Linia airBaltic wykorzystuje do obsługi 22 samoloty Airbusa A220-300.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony