Partner serwisu

Air France uruchomią latem 22 nowe trasy. Najwięcej zyska Korsyka

Rafał Dybiński 13.04.2021

Air France uruchomią latem 22 nowe trasy. Najwięcej zyska Korsyka
fot. Air France
Linie lotnicze Air France uruchomią w sezonie letnim 22 nowe trasy, w tym czternaście międzynarodowych i osiem krajowych. Jeden z największych przewoźników powietrznych Europy obsłuży w najbliższych miesiącach w sumie 80 połączeń.
Air France na obszarze Starego Kontynentu i Afryki zaplanowały czternaście nowych tras. Port Paryż-Charles de Gaulle zaoferuje podróżnym loty do Tangeru i Agadiru w Maroko oraz do Monastiru w Tunezji. Poza tym z największego stołecznego lotniska będzie można przemieścić się do Valetty na Malcie, Las Palmas na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich, a także na Rodos i Korfu w Grecji. Inauguracje tych wszystkich połączeń ustalono na 5 lipca.

Port Paryż-Orly już od 31 maja będzie oferować rejsy narodowego przewoźnika do włoskiego Bari. Od 28 czerwca natomiast wystartują pierwsze loty do Algieru, a oprócz stolicy Algierii także na hiszpańską Ibizę. Tego samego dnia z Nicei odlecą pierwsze połączenia do Tunisu w Tunezji oraz do brytyjskiego portu Londyn-Heathrow. Dwie doby wcześniej ruszą inauguracyjne rejsy z Marsylii do Katanii na włoskiej Sycylii, a od 19 lipca ze stolicy Prowansji będzie można przemieścić się także na grecką wyspę Korfu.

Air France zdecydowały się również zwiększyć krajową siatkę połączeń. Port Paryż-Charles de Gaulle zaoferuje podróżnym od 5 czerwca cztery trasy na Korsykę, a konkretnie do Ajaccio, Bastii, Calvi oraz Figari. Od 25 czerwca wystartują natomiast pierwsze loty między Caen a Biarritz oraz z Perpignan do Brestu, Strasbourga i Nantes.

Narodowy przewoźnik Francji zapewnił jednocześnie, że wkrótce pojawi się również nowy rozkład długodystansowych rejsów, dostępnych w najbliższym sezonie letnim. O tym, jak to będzie ostatecznie wyglądać, zadecydują jednak obowiązujące restrykcje i sytuacja epidemiologiczna w krajach, do których mają nadzieje latać Air France. Ten nieprzewidywalny wciąż czynnik sprawia, że rezerwacje na bilety na podróże do 31 grudnia bieżącego roku można zmieniać lub anulować bez dodatkowych opłat.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony