Partner serwisu

Air France KLM: Duża promocja na loty z pięciu miast Polski

inf. pras 18.10.2021

Air France KLM: Duża promocja na loty z pięciu miast Polski
fot. Air France KLM
Jeszcze przez pięć dni można kupić sporo tańsze bilety na rejsy liniami lotniczymi Air France i KLM.
Promocją są objęte wszystkie turystyczne kierunki w międzykontynentalnej siatce obu linii, które zezwalają na wjazd pasażerom z Europy, liczne trasy do USA, Meksyku i Kanady, a także wybrane loty po Europie. W sumie klienci mają do wyboru blisko 100 destynacji w atrakcyjnych cenach. Przykładowo w promocji znajdziemy Paryż – od 457 złotych, Saint Maarten – od 2683 złotych, Martynika (Fort de France) od 2282 złotych, czy Cancun od 2499 złotych. Na uwagę zasługuje też Kilimandżaro – od 3616 złotych, Boston – od 2303 złotych, Hawana – od 2259 złotych i wiele innych!

Przeloty liniami Air France w promocyjnych cenach dotyczą podróży z Warszawy i z Krakowa, natomiast promocja KLM obejmuje loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Tańsze bilety można rezerwować do 22 października br., a oferta dotyczy podróży od teraz do 31 maja 2022 r.

Podróże na pokładach Air France i KLM z wylotem do 31 marca 2022 r. podlegają dowolnym i bezpłatnym zmianom, aż do dnia wylotu, a klienci mogą zmienić datę i/lub kierunek niezależnie od warunków taryfy.

Ponadto jest możliwa całkowita rezygnacja z podróży i zwrot. Więcej na ten temat na stronach obu linii. Podane w tekście powyżej przykładowe ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony z wylotem z Warszawy i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronach Air France KLM wynoszą 0 PLN. Najniższe oferty dotyczą w większości przypadków przelotu z bagażem podręcznym (bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą).
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony