Partner serwisu

Air France dolecą zimą na Zanzibar. Nowe trasy do Maskatu i Kolombo

Rafał Dybiński 05.07.2021

Air France dolecą zimą na Zanzibar. Nowe trasy do Maskatu i Kolombo
fot. Air France
Linie lotnicze Air France uruchomią w sezonie zimowym trzy nowe destynacje dalekiego zasięgu. Samoloty przewoźnika znad Sekwany dolecą na Zanzibar w Tanzanii oraz do Kolombo na Sri Lance i do Maskatu w Omanie.
Pierwsza z nowych międzykontynentalnych tras Air France zostanie zainaugurowana 18 października. Rejsy obsługiwane będą boeingiem 787-9. Dreamliner doleci na Zanzibar dwa razy w tygodniu z międzylądowaniem w Nairobii w Kenii.

Od 31 października trzy razy w tygodniu będzie można przemieścić się z Paryża do Maskatu. Rejsy również będą obsługiwać Dreamlinery jednej z największej linii lotniczych Europy, która na tej trasie będzie konkurować z Oman Air. Przewoźnik z Bliskiego Wschodu zamierza jednak latać zimą codziennie do stolicy Francji.

Od 1 listopada natomiast podróżni Air France zyskają rejsy do Kolombo na Sri Lance. Najdłuższa z nowych tras będzie również realizowana trzy razy w tygodniu i obsługiwana przez Dreamlinery. W tym przypadku wyznaczono międzylądowanie w Male, stolicy Malediwów. Między Paryżem a Kolombo od listopada 2016 roku do czerwca 2020 roku latały wcześniej Srilankan Airlines. Aktualnie nie ma innego przewoźnika, oferującego takie połączenie.

Air France już latem bieżącego roku dotrze do niemal 200 destynacji na całym świecie. Pasażerowie zyskają więcej lotów na trasach w Europie, do Afryki Północnej i do Francuskich Departamentów Zamorskich. Rejsy będą realizowane łącznie 181 samolotami. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony