Partner serwisu

Air Dolomiti połączy Dusseldorf i Berlin z Weroną

Rafał Dybiński 19.07.2020

Air Dolomiti połączy Dusseldorf i Berlin z Weroną
fot. Piotr Bożyk
Air Dolomiti poinformowała w oficjalnym komunikacie o podwojeniu liczby miejsc docelowych obsługiwanych w Niemczech. Włoska linia lotnicza doda do swojej sieci połączeń Berlin i Dusseldorf. Obie trasy obsłużą Embraery E195.
Przewoźnik powietrzny z Półwyspu Apenińskiego rozpocznie 30 lipca rejsy z Werony do portu Berlin-Tegel. Dzień później natomiast wystartuje pierwszy lot do Dusseldorfu.

Air Dolomiti będzie latać z północy Włoch do stolicy Niemiec trzy razy w tygodniu, natomiast do stolicy regionu Nadrenii Północnej i Westfalii dwa razy w tygodniu. Od 8 października maszyny przewoźnika z Półwyspu Apenińskiego będą lądować w porcie Berlin-Brandenburg.

Między Weroną a stolicą Niemiec latał już Ryanair od marca 2017 roku do października 2018 roku, ale przewoźnik z Irlandii zawiesił później usługę.

Dodanie Berlina i Dusseldorfu do siatki połączeń Air Dolomiti oznacza, że włoska linia lotnicza będzie latać z Miasta Romea i Julii już do czterech destynacji między Renem a Odrą. Aktualnie maszyny przewoźnika obsługują również rejsy do Frankfurtu i Monachium. Air Dolomiti oprócz tras z Werony lata również do stolicy Bawarii z Florencji oraz Turynu, a do stolicy Hesji także z Bari, Bolonii, Olbii oraz Wenecji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony