Partner serwisu

Air Belgium zawiesiła do czerwca loty na Antyle

Rafał Dybiński 10.04.2020

Air Belgium zawiesiła do czerwca loty na Antyle
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Air Belgium zawiesiły działalność komercyjną do początku czerwca 2020 roku – poinformował serwis Aviation24. Ucierpią tym razem chętni na rejsy do Gwadelupy i Martyniki.
Przewoźnik z Europy Zachodniej aktualnie obsługuje jeszcze loty repatriacyjne z rodakami wracającymi do kraju z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Air Belgium wstrzymało działalność komercyjną przynajmniej do 3 czerwca. Belgijskie linie lotnicze rozszerzyły swoje zawieszenie na usługi dalekiego zasięgu z portu lotniczego Charleroi na Antyle Francuskie.

"Skontaktowaliśmy się ze wszystkimi pasażerami, których dotyczy zawieszenie rezerwacji dokonane za pośrednictwem airbelgium.com. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem biura podróży lub organizatora wycieczek, muszą skontaktować się ze sprzedawcą" - głosi komunikat przewoźnika.

Air Belgium działają od 2016 roku. Główną bazą przewoźnika jest lotnisko w Charleroi, a siedziba mieści się w Mont-Saint-Guibert, zlokalizowanym w Brabancji Walońskiej. Przewoźnik korzysta z czterech Airbusów A340-300, które latały do Gwadelupy, Martyniki i Hongkongu. W planach były również rejsu do Kinszasy w Demokratycznej Republice Konga oraz Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo