Partner serwisu

Air Austral wznowią rejsy z Reunion na Mauritius

Rafał Dybiński 13.07.2021

Air Austral wznowią rejsy z Reunion na Mauritius
fot. Air Austral
Linie lotnicze Air Austral wznowią od 16 lipca rejsy między wyspą Reunion i państwem Mauritius – poinformował w oficjalnym komunikacie francuski przewoźnik.
Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w każdy poniedziałek i piątek. Loty obsłużą turbośmigłowe samoloty ATR 72-500. Częstotliwość rejsów będzie systematycznie zwiększana w zależności od panującej sytuacji epidemicznej w regionie archipelagu na Oceanie Indyjskim.

Decydenci z Port Louis zapowiedzieli pierwszą fazę łagodzenia restrykcji, dzięki czemu od 15 lipca do 30 września Mauritius ponownie stanie się dostępny dla w pełni zaszczepionych zagranicznych turystów. Tylko takim bowiem podróżnym umożliwiony bowiem będzie pobyt w miejscowych hotelach.Krajobrazy na Reunion są imponujące

Rejsy z Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport do oddalonego zaledwie 231 km Aéroport de La Réunion Roland Garros, niedaleko Saint-Denis na wyspie Reunion, trwają jedynie 40 minut. Wulkaniczny archipelag na Oceanie Indyjskich jest od wielu lat popularnym miejsce dla turystów z Europy, w którym mieszają się kultury Starego Kontynentu, Czarnego Lądu oraz Indii.

Air Austral to francuskie linie lotnicze, które swoją siedzibę mają w Saint-Denis, na wyspie Reunion. Głównym węzłem jest port lotniczy Reunion. Linie zostały założone w 1987 roku. Na początku bieżącego roku Boeing 787 Dreamliner egzotycznego przewoźnika przyleciał  do bazy technicznej LOTAMS w Warszawie. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony