Partner serwisu

Air Astana uruchomią nową trasę do Gruzji

Rafał Dybiński 25.04.2021

Air Astana uruchomią nową trasę do Gruzji
fot. Air Astana
Linie lotnicze Air Astana poinformowały o uruchomieniu bezpośrednich rejsów na trasie Ałmaty - Batumi. Połączenie będzie realizowane od 15 maja, a konkretnie w poniedziałki, środy i soboty. Loty na dystansie 2888 km obsłuży airbus A320.
Przewoźnik z Kazachstanu podkreśla w oficjalnym komunikacie, że po przylocie do Gruzji nie jest wymagana wiza, co czyni ten cel podróży jeszcze bardziej atrakcyjnym w tym sezonie letnim.

Rejs KC 169 wystartuje z Ałmat o godz. 12:00 i doleci do Batumi o godz. 14:30 lokalnego czasu. Wyjątkowo w soboty wylot zaplanowano na godz. 9:30, a przylot na godz. 12:00. Uwzględniając strefy czasowe rejs potrwa w sumie cztery i pół godziny.

Rejs powrotny KC 170 wystartuje z Gruzji o godz. 15:30. Lądowanie w byłej stolicy Kazachstanu przewidziano na godz. 21:35 lokalnego czasu. Wyjątkowo w soboty wylot zaplanowano na godz. 13:00, a przylot na godz. 19:05. Uwzględniając strefy czasowe rejs w tym przypadku potrwa w sumie cztery godziny i pięć minut.

Air Astana wdrożyły od 9 kwietnia specjalną, odpłatną usługę Meet & Greet dla swoich pasażerów w strefach odlotu oraz przylotu w portach Ałmaty oraz Nur-Sułtan, a także w części transferowej lotniska we Frankfurcie. Eskorty przewoźnika ze środkowej Azji spotkają się z podróżnymi przy wyznaczonych punktach w terminalu, z oferowaną pomocą w zakresie obsługi bagażu, odprawy i wejścia na pokład. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony