Partner serwisu

Air Astana uruchomi pod koniec lata rejsy do Londynu

Rafał Dybiński 24.08.2021

Air Astana uruchomi pod koniec lata rejsy do Londynu
fot. Air Astana
Linie lotnicze Air Astana uruchomią od 18 września regularne połączenia między Nur-Sułtan i Londynem - poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Azji Środkowej.
Trasa między stolicami Kazachstanu i Wielkiej Brytanii będzie realizowana dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i soboty. Połączenie obsłuży airbus A321LR.

Odrzutowiec dalekiego zasięgu wystartuje z Nur-Sułtan o godz. 5:15 lokalnego czasu. Do Londynu dotrze o godz. 7:30. Rejs KC 945 potrwa w sumie siedem godzin i kwadrans, uwzględniając strefy czasowe.

Lot powrotny KC 946 opuści największe miasto Anglii o godz. 12:35 w środy oraz o godz. 13:15 w soboty. Lądowanie w stolicy Kazachstanu przewidziano odpowiednio kwadrans po północy w czwartek oraz o godz. 0:45 w niedziele. W tym przypadku czas lotów oszacowano odpowiednio na sześć godzin i czterdzieści minut oraz na sześć i pół godziny.

Linie lotnicze z grupy Air Astana wypracowały zysk na poziomie 4,9 mln dolarów w pierwszych sześciu miesiącach działalności w 2021 roku. Wzrosła znacznie liczba pasażerów obsłużonych przez przewoźnika z Kazachstanu i jego zależne spółki. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony