Partner serwisu

Aeromexico wznawia trasę do Denver. Więcej lotów od września

Rafał Dybiński 23.08.2020

Aeromexico wznawia trasę do Denver. Więcej lotów od września
fot. Bill Wang
Linie lotnicze Aeromexico, mimo wysokich wskaźników zachorowań na wirusa COVID-19 w Ameryce Północnej, wznowiły obsługę trasy Denver-Meksyk.
Rejsy do stanu Kolorado z największego miasta globu między Atlantykiem a Pacyfikiem zaplanowano w soboty i niedzielę. Loty będzie obsługiwać Boeing 737-800.

- Cieszymy się, że możemy powitać Aeromexico z powrotem w Denver - podkreślił Kim Day, prezes jednego z największych lotnisk w Stanach Zjednoczonych. - Aeromexico jest wieloletnim partnerem naszego portu i zapewnia kluczowe połączenie między Denver a Meksykiem. Z niecierpliwością czekamy na ten powrót i powitanie pasażerów, jednocześnie dbając o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich - dodał sternik obiektu ze stanu Kolorado.

Aeromexico zapowiedziało jednocześnie zwiększenie częstotliwości rejsów na tej trasie w przyszłym miesiącu. Narodowy przewoźnik z Ameryki Północnej doda we wrześniu również loty z Denver do Meksyku w każdy czwartek. Dzięki temu trasa o rosnącym wciąż popycie będzie obsługiwana już trzy razy w tygodniu.

Aeromexico obsługiwały także przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 połączenia do Ameryki Południowej, Ameryki Łacińskiej, Karaibów, Europy i Azji. Największe krajowe linie lotnicze Meksyku są jednym z założycieli sojuszu SkyTeam, do którego należą również Aerofłot, Air France, Alitalia, Czech Airlines, Delta Air Lines, Korean Air czy indonezyjskie Garuda. Flota 61 maszyn przewoźnika docierała do 88 destynacji. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony