Partner serwisu

Aerofłot zawiesił loty do Warszawy, Pragi, Londynu oraz Dublina

Avgeek 26.02.2022

Aerofłot zawiesił loty do Warszawy, Pragi, Londynu oraz Dublina
fot. Piotr Bożyk
Ze względu na ograniczenia przestrzeni powietrznej wprowadzone przez władze Polski i Czech, rosyjski Aerofłot zawiesił loty do Warszawy i Pragi od 26 lutego do 28 marca 2022 r. włącznie. Przewoźnik poinformował również, że zawiesza wszystkie loty do Londynu i Dublina do 23 maja 2022 r. włącznie.
Pasażerowie Aerofłotu, którzy zarezerwowali loty do/z Warszawy, Pragi , Dublina i Londynu we wspomnianym czasie, mogą skorzystać ze:

  • zwrotu pieniędzy;
  • zmiany daty lotu na inny termin;
  • zastąpienia Warszawy, Pragi, Londynu czy Dublina alternatywnymi europejskimi miastami z aktualnego rozkładu lotów Aerofłotu.

Pasażerom, którzy chcieliby zachować swoją podróż, Aerofłot może zaoferować przelot innym przewoźnikiem z europejskim połączeniem tranzytowym, jeśli są wolne miejsca i jeśli pasażer zgłosił się do linii lub agenta rezerwacyjnego nie wcześniej niż 24 godziny przed planowanym czasem odlotu odwołanego lotu.

Aktualne informacje o statusie lotów do Polski, Czech, Wielkiej Brytanii i Irlandii będą zamieszczane na stronie internetowej oraz na oficjalnych kontach linii w serwisach społecznościowych. Aerofłot prosi pasażerów o stosowanie się do zmian w rozkładzie lotów i informuje, że zwrot biletu może być dokonany w miejscu zakupu. W przypadku zwrotu pieniędzy za bilety wystawione online lub za pośrednictwem Telecentrum, Aerofłot prosi o kontakt pod numerem telefonu: +7 495 223 5555, 8-800-444 5555 (połączenie bezpłatne na terenie Rosji), *555 (dla telefonów komórkowych), bezpłatnych telefonów Contact Center na całym świecie, poprzez formularz opinii na stronie internetowej linii lub ze swoimi biurami sprzedaży.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony