Partner serwisu

Aerofłot wznowi rejsy z Moskwy do Genewy

Rafał Dybiński 15.08.2020

Aerofłot wznowi rejsy z Moskwy do Genewy
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Aerofłot poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu lotów z Moskwy do Genewy. Rejsy będą realizowane od 15 sierpnia.
Stolicę Rosji oraz jeden z głównych ośrodków Szwajcarii połączy jeden lot w tygodniu, a konkretnie w soboty.

Wylot z portu Szeremietiewo zaplanowano na godz. 13:50. Przylot do Genewy spodziewany jest na godz. 16:40. Rejs powrotny wyruszy o godz. 18:25. Lądowanie w stolicy Rosji zaplanowano na godz. 23:00.

Aerofłot zastrzegł w komunikacie, że częstotliwość lotów może ulec zmianie wraz z łagodzeniem restrykcji w międzynarodowym ruchu lotniczym. Pasażerowie są proszeni o o powstrzymanie się od niepilnych telefonów do centrum kontaktowego w sprawach związanych z odwołaniem lotów. Planując podróż na trasie do Genewy, należy dokładnie zapoznać się z informacjami o obowiązujących przepisach wizowych i ograniczeniach wjazdu do Szwajcarii.

Narodowy przewoźnik powietrzy Rosji skoncentruje się w najbliższych latach na rozwoju rejsów długodystansowych. Prezes Witalij Saweliew pragnie uczynić z Aerofłotu jedną z dziesięciu najlepszych linii lotniczych na świecie. Wysoko postawiony cel ma zostać osiągnięty do 2028 roku.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony