Partner serwisu

Aerofłot wznawia trzy międzykontynentalne trasy

Rafał Dybiński 07.09.2020

Aerofłot wznawia trzy międzykontynentalne trasy
fot. Instagram
Linie lotnicze Aerofłot wznowią we wrześniu międzynarodowe rejsy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Egiptu oraz na Malediwy. Wszystkie trasy będą realizowane z portu Moskwa-Szeremietiewo.
Pierwszy lot do Kairu zaplanowano na 9 września. Rejsy do ze stolicy Rosji do największego miasta północnej Afryki zaplanowano w poniedziałki, środy i soboty. Loty powrotne przewidziano we wtorki, czwartki oraz niedziele.

10 września wyruszy natomiast pierwszy rejs do Male. Do stolicy archipelagu na Oceanie Indyjskim będzie można odlecieć z Moskwy w czwartki oraz niedziele. Rejsy powrotne zaplanowano w piątki i ostatni dzień każdego tygodnia.

11 września listę nowych destynacji uzupełni Dubaj. Nad Zatokę Perską będzie można przemieścić się ze stolicy Rosji w piątki i soboty. Rejsy powrotne do Moskwy przewidziano w ostatnie dwa dni tygodnia.

Prezes Aerofłotu Witalij Saweliew pragnie uczynić z narodowego przewoźnika Rosji jedną z dziesięciu najlepszych linii lotniczych na świecie. Wysoko postawiony cel ma zostać osiągnięty do 2028 roku. Flota grupy Aerofłotu będzie składać się z 600 samolotów, z czego 235 zostanie zbudowanych w Rosji. Maszyny przewoźnika największego państwa globu mają obsługiwać 130 mln pasażerów rocznie. Aerofłot skoncentruje się na rozwoju rejsów długodystansowych, Pobieda pozostanie tanią linią lotniczą, natomiast Rossija skupi się na krajowym rynku

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony