Partner serwisu

Aerofłot stawia mocno na południe Rosji. Wzrost liczby rejsów do Rostowa

Rafał Dybiński 30.04.2021

Aerofłot stawia mocno na południe Rosji. Wzrost liczby rejsów do Rostowa
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Aerofłot zwiększą znacznie liczbę rejsów między portami Moskwa-Szeremietiewo i Rostów nad Donem – poinformowano w oficjalnym komunikacie narodowego przewoźnika Rosji.
Obecnie na tej trasie realizowanych jest pięć lotów dziennie. Początek maja przyniesie stopniowe zwiększenie liczby rejsów i od 1 czerwca będzie ich obsługiwanych aż osiem w ciągu każdej doby. To da w efekcie 56 lotów w tygodniu.

Rostów nad Donem jest popularną destynacją rekreacyjną dla wielu Rosjan i zagranicznych turystów. Podróżnych przyciągają historyczne osady kozackie oraz cieszące się dużym zainteresowaniem rejsy statkiem po Donie.

Klienci Aerofłotu przy zakupie biletu na stronie linii lotniczych w zakładce "usługi dodatkowe" mogą zarezerwować również pokój hotelowy, wybrać wycieczki krajoznawcze, wynająć samochód oraz zapoznać się z atrakcjami regionu, znajdującego się na południu europejskiej części Rosji.

Linie lotnicze z grupy Aerofłotu przewiozły w marcu bieżącego roku 2,8 mln pasażerów. To tylko 5,9 proc. mniej niż w trzecim miesiącu 2020 roku. Na trasach krajowych z usług Aerofłotu oraz jego spółek zależnych skorzystało 2,4 mln podróżnych. To wzrost o 19,4 proc. w odniesieniu do marca ubiegłego roku. Więcej o wynikach grupy narodowego przewoźnika Rosji pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony