Partner serwisu

Aerofłot poleci częściej do Szwajcarii oraz na Białoruś i Malediwy

Rafał Dybiński 21.10.2020

Aerofłot poleci częściej do Szwajcarii oraz na Białoruś i Malediwy
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Aerofłot zwiększą od 25 października częstotliwość lotów na Białoruś, Malediwy i do Szwajcarii - poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Narodowy przewoźnik Rosji poleci pod koniec bieżącego miesiąca trzy razy w tygodniu z Moskwy do Mińska, a konkretnie w czwartki, soboty i niedziele. Rejsy do Genewy ze stolicy największego kraju świata również będą realizowane trzy razy w tygodniu. Podobnie jak w przypadku stolicy Białorusi zaplanowano je w czwartki, soboty i niedziele.

Częstotliwość lotów na Malediwy wzrośnie z kolei do czterech lotów tygodniowo. Rejsy na trasie Moskwa - Male zaplanowano na czwartki, piątki, soboty i niedziele. Loty powrotne będą obsługiwane natomiast w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele.

17 października wznowiono połączenie ze stolicą Serbii. Aeroflot obsługuje regularne loty na trasie Moskwa - Belgrad - Moskwa w czwartki i soboty. 5 listopada przywrócone zostaną rejsy do Japonii. Loty do Tokio na pierwszym etapie będą realizowane raz w tygodniu, następnie dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki i soboty.

Narodowy przewoźnik powietrzny Rosji jest jednym z 20 największych na świecie. Sam Aeroflot przewiózł w ubiegłym roku 37,2 mln osób. Sumując także wyniki innych linii lotniczych z grupy przewoźnika, to liczba
podróżnych osiągnęła nawet 60,7 mln.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony