Partner serwisu

Aer Lingus rozpoczął rekrutację w Manchesterze w celu lotów do USA

Rafał Dybiński 15.03.2021

Aer Lingus rozpoczął rekrutację w Manchesterze w celu lotów do USA
fot. Aer Lingus
Linie lotnicze Aer Lingus są coraz bliżej uruchomienia swoich operacji z Manchesteru. Irlandzki przewoźnik rozpoczął rekrutację personelu pokładowego do swojej bazy w północno-zachodniej Anglii.
Aer Lnigus we współpracy z agencją Nobox HR Outsourcing Solutions poszukują ludzi " utalentowanych i pełnych pasji". Linie lotnicze z Zielonej Wyspy zatrudnią ich w celu obsługi połączeń międzykontynentalnych między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi. Ich inaguracja planowana jest na najbliższy sezon letni.

Przewoźnik z Irlandii sposród kandydatów wybierze przede wszystkim tych z przynajmniej rocznym doświadczeniem oraz posiadających stosowny brytyjski certyfikat, dokumentujący ich podstawowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa.

Aer Lingus swoje transatlantyckie trasy z Manchesteru zamierzają realizować airbusami A321LR, które według Boeinga nie są bezpieczne ze względu na zainstalowany dodatkowy zbiornik paliwa w przedniej części kadłuba. Dzięki temu zwiększył się zasięg wąskokadłubowca, który będzie mógł pokonać bez międzylądowania odcinek z Londynu do Miami albo z Rejkiawiku do Houston, chociaż producent z Chicago uważa, że takie rozwiązanie grozi wybuchem pożaru.

Linie lotnicze z Zielonej Wyspy planują połączyć największe miasto północno-zachodniej Anglii z Bostonem, Nowym Jorkiem i Orlando. Dwie ostatnie trasy z Manchesteru będą stanowić bezpośrednią konkurencję dla Virgin Atlantic. Przewoźnik z Irlandii stosowne zezwolenie Departamentu Transportu Stanów Zjednoczonych (DOT) uzyskał na taką działalność pod koniec ubiegłego roku. Teraz czeka jeszcze na decyzję brytyjskich organów regulacyjnych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony