Partner serwisu

A380 obsłuży w sierpniu rejsy Emirates do Amsterdamu i Londynu

Rafał Dybiński 16.07.2020

A380 obsłuży w sierpniu rejsy Emirates do Amsterdamu i Londynu
fot. Piotr Bożyk
Linia lotnicza Emirates wprowadzi od sierpnia Airbusa A380 do codziennych rejsów z Dubaju do Amsterdamu. Super Jumbo obsłużą również dwa razy dziennie loty do Londynu - poinformowano w oficjalnym komunikacie narodowego przewoźnika powietrznego Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Samoloty Emirates 15 lipca po raz pierwszy od marca odleciały z Dubaju do stolicy Wielkiej Brytanii. Linia lotnicza z Półwyspu Arabskiego wznowiła również tego samego dnia połączenia do siedmiu innych miast Starego Kontynentu. Rejsy z jednego największych ośrodków Bliskiego Wschodu zyskały także Ateny, Barcelona, Genewa, Glasgow, Larnaka, Monachium i Rzym.

16 lipca linia lotnicza z Dubaju poleci również do Male na Malediwach oraz do Waszyngtonu. Wznowioną siatkę międzynarodowych połączeń do Europy uzupełni dobę później Bruksela.

Emirates obsługuje aktualnie ponad 50 miejsc docelowych na całym świecie, łącząc Dubaj z największymi ośrodkami Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki, a także Azji i Pacyfiku. Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku bieżącego miesiąca.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony