Partner serwisu

A380 linii Emirates dolecą jesienią już do 27 miast na świecie

inf. pras 27.09.2021

A380 linii Emirates dolecą jesienią już do 27 miast na świecie
fot. Emirates
W związku ze złagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu na całym świecie, linie lotnicze Emirates ogłosiły, że ich flagowy samolot A380 będzie wkrótce latał do rozszerzonej listy kierunków, począwszy od października i listopada. Do końca listopada liczba miast obsługiwanych przez Super Jumbo zostanie zwiększona do 27, co stanowi ponad 65 proc. wzrost w porównaniu z obecnymi szesnastoma.
Samoloty Emirates A380 są cenione przez pasażerów ze względu na przestronne i wygodne kabiny wyposażone w udogodnienia, dzięki którym podróż jest niezapomnianym przeżyciem. Przewoźnik z Dubaju stopniowo wdraża swoje popularne samoloty na nowe trasy zgodnie z popytem. Wraz z dodaniem w listopadzie jedenastu tras do sieci Super Jumbo, a także z dodatkowymi częstotliwościami lotów na najbardziej popularnych, obsługiwanych już dotychczas połączeniach, linie lotnicze znad Zatoki Perskiej mogą zaoferować klientom blisko 165 tys. dodatkowych miejsc na pokładzie A380.

Fani popularnego dwupokładowego samolotu wkrótce zobaczą go w przestworzach coraz częściej, ponieważ coraz więcej Super Jumbo powraca do służby, startując na trasach, na których ich rozmieszczenie jest opłacalne z komercyjnego punktu widzenia. W ciągu najbliższych sześciu tygodni Emirates przywrócą swoje kultowe oferowanie A380 do popularnych miejsc turystycznych i biznesowych, takich jak Amsterdam, Barcelona, ​​Dusseldorf, Hamburg, Johannesburg, Madryt, Mediolan, Rijad (z zastrzeżeniem zgody rządu), Sao Paulo i Zurych.

Linie Emirates wprowadzą również A380 na nową trasę, która wcześniej nie była obsługiwana przez największe komercyjne samoloty na świecie. Loty Super Jumbo do Stambułu zaplanowano na 1 października, co ma stać się pierwszym w historii lądowaniem tego samolotu w Turcji.

Przewoźnik z Dubaju jest największym na świecie operatorem A380. Do końca bieżącego roku cała jego flota będzie liczyła 118 samolotów, w tym sześć wyposażonych w fotele klasy Premium Economy w 4-klasowej konfiguracji. Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej latają obecnie do ponad 120 miast, które stanowią 90 proc. sieci sprzed pandemii. Plany przywrócenia 70 proc. oferowania do końca roku sprzyjają przywróceniu do eksploatacji ponad 50 samolotów Super Jumbo.

Airbus A380 od dawna cieszy się popularnością wśród entuzjastów podróży, którzy uwielbiają go za dodatkową przestrzeń na nogi i wygodę, a także za największe w branży ekrany we wszystkich kabinach, dzięki którym pasażerowie mogą cieszyć się wyborem treści oferowanych przez ice – system rozrywki pokładowej. Emirates mają stałych klientów, którzy cenią sobie podróż w kabinach premium ze względu na wyjątkową ofertę jak popularny salon pokładowy, siedzenia w klasie biznes, które rozkładają się do pozycji leżącej, a także prywatne kabiny i prysznic Shower Spa w pierwszej klasie. W grudniu 2020 roku linie lotnicze z Dubaju wprowadziły na rynek swój pierwszy samolot A380 w konfiguracji 4-klasowej z klasą Premium Economy. Do listopada br. przewoźnik będzie dysponował sześcioma samolotami wyposażonymi w ofertę siedzeń i nowe wnętrza kabiny.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony