Partner serwisu

92 trasy airBaltic w sezonie letnim. Nowości z Tampere i Wilna

Rafał Dybiński 23.03.2022

92 trasy airBaltic w sezonie letnim. Nowości z Tampere i Wilna
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze airBaltic zaoferują w najbliższym sezonie letnim 92 trasy z czterech swoich baz w Europie – poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Łotwy.
Ze względu na obecne ograniczenia przestrzeni powietrznej zdecydowano się zawiesić planowane rejsy z Rygi do Baku i Erywania. Podróżni mają jednak szeroki wybór połączeń oferowanych także z estońskiego Tallina, litewskiego Wilna i fińskiego Tampere.

Najwięcej, bo aż 64 miejsca docelowe, będą dostępne z Rygi. Trzynaście destynacji przewoźnik zaoferuje z Tallina, dwanaście z Wilna oraz siedem z Tampere.

3 maja zainaugurowane zostanie połączenie ze stolicy Litwy do Hamburga. Rejsy nad ujście Łaby zaplanowano trzy razy w tygodniu. Poza tym z Wilna będzie można przemieścić się do Amsterdamu, Berlina, Dublina, Dubrownika, Londynu, Monachium, Oslo, Paryża i Tallina. Przewoźnik zamierza również w przyszłości latać do Kijowa. Wszystko zależy jednak od zakończenia działań wojennych.

– Ten rok rozpoczynamy z mocniejszym oferowaniem i proponujemy naszym klientom coraz większą liczbę możliwości podróżowania, w tym szeroki wybór słonecznych miejsc wypoczynku. W maju uruchomimy również naszą pierwszą bazę poza krajami bałtyckimi w Tampere – podkreślił Martin Gauss, prezes airBaltic. Przewoźnik z Łotwy wszystkie połączenia realizuje airbusami A220-300.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony