Partner serwisu

810 tras w zimowej siatce Wizz Air. 120 tys. lotów w Europie

Redakcja/inf. pras. 28.03.2022

810 tras w zimowej siatce Wizz Air. 120 tys. lotów w Europie
fot. Piotr Adamczyk/Katowice Airport
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły w poniedziałek 28 marca zimowy rozkład lotów, obowiązujący od października 2022 roku do marca 2023 roku. Siatka połączeń niskokosztowca oferuje szeroki wybór połączeń do najbardziej atrakcyjnych miast w Europie. Udostępniono 810 tras ze 1100 w siatce przewoźnika z Węgier, co stanowi 120 tys. lotów i niemal 26 mln miejsc.
Branża lotnicza powoli wraca do stanu sprzed pandemii, a Wizz Air stale rozszerza swoje działania, oferując trasy, na których pasażerowie będą mogli podróżować w sezonie zimowym 2022-2023. Można wybierać spośród wielu opcji z Warszawy idealnych na rodzinne wakacje, wyjazdy typu “city break” czy po prostu odwiedziny u przyjaciół za granicą.

Poza licznymi możliwościami spersonalizowania podróży, niskokosztowiec oferuje pasażerom dużą elastyczność dzięki usłudze Wizz Flex. Dodając ją do swojej rezerwacji, klienci otrzymają dodatkową ochronę w przypadku chęci zmiany daty lub kierunku podróży lub nawet skasowania swojego lotu do trzech godzin przed planowanym wylotem. To wszystko bez dodatkowych opłat i z gwarancją otrzymania 100 proc. pierwotnej ceny rezerwacji zwracanej natychmiast w postaci punktów.

– Z radością ogłaszamy nowy rozkład na zimę 2022-2023 z różnorodną ofertą kierunków, aby zaspokoić rozmaite upodobania i potrzeby naszych klientów. Zarówno krótkie wypady do najbardziej ekscytujących miast w Europie, jak i rodzinne wakacje w sezonie zimowym – podkreśliła Paulina Gosk, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej. 

– Wizz Air zapewnia połączenia do najbardziej popularnych miejsc. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal oferować klientom z Polski bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia podróży w Europie i poza nią. Razem z naszą wysoko wykwalifikowaną załogą czekamy na pasażerów na pokładach samolotów nowoczesnej floty – podsumowała Gosk. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony