Partner serwisu

60 w tygodniu lotów Emirates do Pakistanu. Najwięcej zyska Karaczi

Rafał Dybiński 13.08.2020

60 w tygodniu lotów Emirates do Pakistanu. Najwięcej zyska Karaczi
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates zwiększają liczbę rejsów do Pakistanu. Od 16 sierpnia przewoźnik z Dubaju zaoferuje już 60 lotów tygodniowo do tego kraju z południowej Azji. Wszystkie obsłużą boeingi 777-300ER.
Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej najmocniej postawią na trasę do Karaczi. Największe miasto Pakistanu zyska aż 28 lotów w tygodniu z Dubaju.

Blisko trzy razy mniej, bowiem dziesięć rejsów w tygodniu, będzie dostępnych na odcinku do stołecznego Islamabadu oraz do Lahore, które jest drugim największym ośrodkiem w tym kraju. Codziennie będą funkcjonować loty do Sialkot, a pięć razy w tygodniu do Peszawaru.

Linie lotnicze Emirates wznowiły również w ostatnich tygodniach loty z Dubaju do Addis Abeby, Clark, Dar es Salaam, Nairobi, Kuwejtu, Pragi, Sao Paulo, Sztokholmu, na Seszele oraz do Kantonu. 16 sierpnia planowany jest natomiast pierwszy lot do Lizbony, realizowany za pomocą boeinga 777-300ER, a także pierwszy rejs do Toronto, który obsłuży A380. Przewoźnik rozszerzył w ten sposób swoje usługi pasażerskie do 70 miast, przywracając ponad 50 proc. swojej sieci miejsc docelowych sprzed pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku lipca bieżącego roku.

Linie lotnicze z Półwyspu Arabskiego wznowiły w lipcu połączenia do kilku innych miast Starego Kontynentu. Rejsy z jednego największych ośrodków Bliskiego Wschodu zyskały także Ateny, Barcelona, Bruksela, Genewa, Glasgow, Larnaka, Monachium, Rzym i Sztokholm. Przewoźnik z Dubaju uruchomił także transatlantyckie loty do Waszyngtonu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony