Partner serwisu

4 lata strategicznego partnerstwa Emirates i flydubai

Rafał Dybiński 01.11.2021

4 lata strategicznego partnerstwa Emirates i flydubai
fot. Emirates
Emirates i flydubai obchodzą już cztery lata strategicznego partnerstwa. Linie lotnicze z Dubaju połączyły siły w 2017 roku i od tego czasu ponad 8,3 miliona pasażerów korzysta ze wspólnej sieci przewoźników.
 – Strategiczne partnerstwo między Emirates i flydubai nadal jest wielkim sukcesem. Połączona sieć oferuje naszym klientom lepsze wrażenia z podróży, większy wybór i elastyczność w podróżowaniu, zwiększając jednocześnie ruch w naszym globalnym i nowoczesnym centrum – Dubaju. Cieszymy się, że możemy powitać ponad 25 milionów odwiedzających dzięki obecnie odbywającemu się Expo 2020 – powiedział Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor naczelny Emirates Group oraz prezes flydubai.

Więcej opcji podróży

Sieć Emirates-flydubai oferuje klientom łączność z ponad 210 miejscami docelowymi w 100 krajach. Klienci Emirates mogą uzyskać dostęp do ponad 118 destynacji flydubai, a pasażerowie flydubai mogą podróżować do ponad 126 kierunków Emirates. W ciągu ostatnich 12 miesięcy najpopularniejsze miejsca docelowe rezerwowane w ramach partnerstwa codeshare to Zanzibar, Male i Katmandu.

Jeden program lojalnościowy, 27 milionów członków

Dzięki partnerstwu Emirates i flydubai w ciągu ostatnich 4 lat ponad 8,4 miliona członków Emirates Skywards zdobyło 133 miliardy mil Skywards. Program stale się rozwija i dywersyfikuje swoje portfolio partnerskie, oferując ponad 27 milionom członków przywileje lojalnościowe.

Z okazji czwartej rocznicy Emirates Skywards oferuje ekskluzywną promocję „Gotówka + mile”, w ramach której członkowie mogą cieszyć się jeszcze większymi oszczędnościami poprzez zmniejszenie wpłacanej kwoty na dowolny bilet lotniczy. Za każde wykorzystane 2000 mil Skywards członkowie mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 20 dolarów na bilet w klasie ekonomicznej lub 40 dolarów zniżki na bilet w klasach biznes lub pierwszej. Oferta dotyczy wszystkich biletów Emirates i flydubai zakupionych od 7 do 21 listopada na podróż do 31 marca 2022 roku.

Emirates Skywards oferuje również zarejestrowanym członkom możliwość skorzystania z oferty Mile-A-Minute w Dubaju, czyli zdobycia mili za każdą minutę spędzoną w Dubaju podczas międzylądowania lub pobytu wakacyjnego w Dubaju. Obejmuje to wszystkie bilety Emirates i flydubai zakupione od 1 sierpnia 2021 roku do 31 marca 2022 roku.

Lataj bezpiecznie, lataj przez Dubaj

Klienci Emirates i flydubai mogą komfortowo podróżować przez i do Dubaju, ponieważ obie linie lotnicze wdrożyły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa na każdym etapie podróży. Odkąd Dubaj otworzył się na turystów, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych na świecie, zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i w celach turystycznych. Dubaj jest też jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony