Partner serwisu

22 razy dziennie z USA do Londynu! Ofensywa United z nową trasą do Anglii

Rafał Dybiński 29.10.2021

22 razy dziennie z USA do Londynu! Ofensywa United z nową trasą do Anglii
fot. United Airlines
Linie lotnicze United Airlines zaoferują podróżnym od początku 2022 roku nową trasę i aż 22 rejsy dziennie z ośmiu różnych miast Stanów Zjednoczonych do Londynu – poinformował w oficjalnym komunikacie przewoźnik z Chicago.
Najczęściej do stolicy Wielkiej Brytanii będzie można przemieścić się z nowojorskiego portu Newark-Liberty. Z tego lotniska największego miasta Anglii funkcjonować będzie aż siedem rejsów dziennie. Dotychczas przewoźnik realizował trasę pięć razy każdej doby. Loty obsłuży boeing 767-300ER.

Po trzy rejsy dziennie do portu Heathrow klienci jednych z największych linii lotniczych w Ameryce Północnej będą mieć do dyspozycji z portów w Chicago, Waszyngtonie oraz San Francisco. Do miasta w Kalifornii aktualnie są możliwe dwa rejsy United Airlines każdej doby. Loty do Wietrznego Miasta będą obsługiwane boeingiem 767-300ER. Na połączenie do stolicy Stanów Zjednoczonych przewoźnik wyznaczył boeingi 757-200, 767-300ER oraz 777-200ER, który doleci także do San Francisco. Niektóre rejsy do Miasta nad Zatoką obsłuży jeszcze boeing 787-9.

Po dwa loty dziennie do Londynu pozostaną w rozkładzie lotów z Houston i Denver. Obie trasy obsłużą Dreamlinery. Do miasta z Teksasu doleci również boeing 777-200ER. Wreszcie raz na dobę będzie można polecieć do stolicy Anglii z Los Angeles oraz Bostonu. Stolica stanu Massachusetts jest nowością w siatce połączeń przewoźnika do Heathrow. Rejsy z tego miasta do Londynu obsłuży boeing 767-300ER. Do największego miasta Kalifornii latać będzie tylko Dreamliner. 


United Airlines niedawno ujawniły długo oczekiwane nowe połączenia międzynarodowe, z których klienci linii lotniczych z Chicago skorzystają w sezonie letnim 2022 roku. Ciekawymi opcjami turystyczno-rekreacyjnymi będą z pewnością Ponta Delgada na portugalskich Azorach oraz norweskie Bergen. Przewoźnik dodatkowo zapowiedział zwiększenie częstotliwość rejsów do sześciu większych miast Europy. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony