Partner serwisu

15 specjalnych rejsów Lufthansy i Eurowings Discover na finał Ligi Europy

Rafał Dybiński 10.05.2022

15 specjalnych rejsów Lufthansy i Eurowings Discover na finał Ligi Europy
fot. Lufthansa
Grupa Lufthansa zorganizuje 18 maja 15 specjalnych rejsów linii lotniczych Eurowings Discover i Lufthansa z Frankfurtu nad Menem i Monachium do Sewilli oraz Jerez de la Frontera. To ukłon w stronę kibiców Eintrachtu, którzy licznie wybierają się na finał piłkarskiej Ligi Europy do stolicy Andaluzji.
Zespół z Hesji w miniony czwartek wyeliminował w półfinale rozgrywek angielski West Ham United. "Die Adler" ("Orły") nie tylko obronili zaliczkę z pierwszego spotkania (2:1), ale wygrali również rewanż przed własną publicznością 1:0. Finałowym rywalem Eintrachtu będzie Glasgow Rangers. Mistrzowie Szkocji wyeliminowali z kolei w półfinale RB Lipsk.

Dla drużyny z Frankfurtu nad Menem będzie to pierwszy finał europejskich rozgrywek od 1980 roku. Na duże zainteresowanie wyjazdem do Sewilli zareagował szybko narodowy przewoźnik powietrzny Niemiec.

Lufthansa i zależne Eurowings Discover zaoferują 18 maja siedem wylotów z największego miasta Hesji do stolicy Andaluzji oraz dwa do Jerez de la Frontera. Z kolei z Monachium, drugiego dużego krajowego hubu Lufthansy, będzie dostępnych tego dnia dla kibiców sześć lotów do Sewilli oraz trzy do pobliskiego Jerez de la Frontera. Rejsy powrotne zaplanowano na 19 maja.

Dodatkowo na trzech regularnych połączeniach z Frankfurtu nad Menem i Monachium do Sewilli narodowy przewoźnik Niemiec użyje większych samolotów niż pierwotnie planowano. Wąskokadłubowe odrzutowce zastąpią prawdopodobnie szerokokadłubowe airbusy A330, A340 lub nawet A350.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony