Partner serwisu

11 nowych tras Ryanaira z Niemiec. Najwięcej zyska Kolonia i Memmingen

Rafał Dybiński 19.08.2021

11 nowych tras Ryanaira z Niemiec. Najwięcej zyska Kolonia i Memmingen
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią jedenaście nowych tras z Niemiec w najbliższym sezonie zimowym - poinformował przewoźnik z Irlandii w oficjalnym komunikacie.
Niskokosztowiec z Zielonej Wyspy najbardziej wzmocni siatkę połączeń z Kolonii, skąd cztery razy w tygodniu będzie można polecieć do Budapesztu, trzy razy w tygodniu do greckiego Pafos, dwa razy w tygodniu do Aten i raz w tygodniu na hiszpańską Fuerteventurę na Wyspach Kanaryjskich.

Trzy nowe trasy zyska Memmingen, skąd po dwa razy w tygodniu zimą będzie można przemieścić się do włoskiego Lamezia Terme w Kalabrii, również do Pafos i na hiszpańską Gran Canarię na Wyspach Kanaryjskich.

Port lotniczy we Frankfurcie nad Menem zyska z kolei dwa razy w tygodniu rejsy na Fuerteventurę, natomiast z oddalonego o ponad 130 km lotniska Frankfurt-Hahn będzie można w tej samej częstotliwości dolecieć do Sewilli w hiszpańskiej Andaluzji.

Odrzutowce Ryanaira dwa razy w tygodniu połączą jeszcze Norymbergę z włoską Bolonią oraz port Karlsruhe/Baden-Baden z portugalskim Faro. Tani przewoźnik z Irlandii w ten sposób zaoferuje w sezonie zimowym ponad 700 lotów w tygodniu z Niemiec do ponad 200 miejsc docelowych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony