Partner serwisu

11 nowych tras Ryanaira z Brukseli. Połączenie z Belgią zyska Poznań

Rafał Dybiński 31.08.2021

11 nowych tras Ryanaira z Brukseli. Połączenie z Belgią zyska Poznań
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią w najbliższym sezonie zimowym jedenaście nowych tras z Brukseli. Połączenie do stolicy Belgii zyska pod koniec października Poznań.
Oprócz stolicy Wielkopolski tani przewoźnik poleci z Brukseli również do Billund, Genui, Helsinek, Lourdes, Sybinu, Sztokholmu, Suczawy, Trapani, Tetuan i Triestu. Ceny biletów rozpoczynają się od 19,99 euro. Rezerwacji będzie można dokonać od 2 września.

Niskokosztowiec z Zielonej Wyspy w najbliższym sezonie zimowym obsłuży w sumie 97 tras z dwóch lotnisk w Belgii. 83 połączenia tanich linii lotniczych z Irlandii zaoferuje podróżnym stołeczny port w Brukseli, natomiast czternaście czeka na pasażerów wybierających się z Charleroi.

Szef Ryanaira Michael O'Leary potwierdził, że latem przyszłego roku na obu lotniskach w Belgii stacjonować będą boeingi 737 MAX 8200 "Gamechanger". Jeszcze zimą przewoźnik z Irlandii spodziewa się odbioru aż 55 nowych odrzutowców producenta z USA.

Niskokosztowiec z Zielonej Wyspy zatrudnia obecnie 500 pracowników w Belgii. Dzięki wzmocnieniu rozkładu lotów w Brukseli oraz Charleroi zimą liczba ta powinna wzrosnąć do 700 osób. W stolicy Belgii w niedalekiej przyszłości ma stacjonować nawet sześć samolotów linii lotniczych z Irlandii.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony