Partner serwisu

10 nowych tras Southwest Airlines. Najwięcej zyska Chicago

Rafał Dybiński 01.11.2020

10 nowych tras Southwest Airlines. Najwięcej zyska Chicago
fot. Southwest Airlines
Linie lotnicze Southwest Airlines poinformowały w oficjalnym komunikacie o uruchomieniu na początku przyszłego roku dziesięciu nowych tras.
– Zwiększamy systematycznie swój zasięg w Stanach Zjednoczonych. Mamy nadzieję, że inwestycje w Chicago i Kolorado zapewnią naszym klientom jeszcze większy komfort w wyborze podróży z preferowanego lotniska – podkreślił Andrew Watterson, jeden z wiceprezesów i zarazem dyrektor handlowy Southwest Airlines.

Tanie linie lotnicze z Teksasu zaoferują od 14 lutego sześć razy dziennie loty z portu Chicago-O'Hare do Denver. Cztery razy dziennie będzie można przemieścić się z Wietrznego Miasta do Baltimore, Dallas i Nashville w stanie Tennessee. Listę nowych destynacji z Chicago-O'Hare uzupełnią loty do Phoenix w Arizonie, realizowane dwa razy na dobę.

20 nowych rejsów dziennie z największego miasta stanu Illinois to nie koniec przyszłorocznej ekspansji Southwest Airlines. 11 marca tani przewoźnik doda do swojego rozkładu także trzynaście lotów z portu Colorado Springs.

Cztery razy dziennie z największego miasta hrabstwa El Paso będzie można polecieć do Denver. Na trzy rejsy dziennie zdecydowano się w przypadku połączeń do Dallas, a dwa razy na dobę będzie można przemieścić się do Las Vegas, Phoenix i portu Chicago-Midway.
 
Southwest Airlines rozważają kolejne nowe połączenia z Houston. Tanie linie lotnicze wcześniej informowały natomiast o uruchomieniu od 15 listopada tras z Miami do Tampy (trzy razy dziennie), Baltimore i Houston (po cztery razy dziennie) oraz do Chicago, gdzie będzie można przemieścić się raz na dobę. Z kolei pasażerowie z Palm Springs tego samego dnia będą mogli polecieć trzy razy dziennie do Phoenix, dwa razy dziennie do Oakland i raz na dobę do Denver.

Dwie nowe destynacje zyskają zimą również podróżni z Montrose. Od 19 grudnia z innego ośrodka w stanie Kolorado będzie można przemieścić się trzy razy dziennie do Denver, a także raz na dobę do Dallas.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony