Partner serwisu

10 nowych tras Ryanaira z Krakowa, w tym jedna krajowa

Rafał Dybiński 22.04.2022

10 nowych tras Ryanaira z Krakowa, w tym jedna krajowa
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair w najbliższym sezonie letnim zaoferują z Krakowa dziesięć nowych tras.
Podróżni ze stolicy Małopolski zyskają rejsy do Agadiru, Ankony, Berlina, Budapesztu, Lille, Newcastle, Rygi, Sztokholmu, Turynu oraz krajowe do portu Olsztyn-Mazury.

Niskokosztowiec z Irlandii zaprezentował w piątek największy w historii rozkład lotów ze stolicy Małopolski. Tani przewoźnik z Zielonej Wyspy zbazuje w Krakowie osiem samolotów i zainwestuje 800 mln dolarów. To pozwoli utrzymać 3900 miejsc pracy.Ryanair zrealizuje w sumie 260 lotów w tygodniu. Do dyspozycji podróżnych będą 73 trasy, w tym wyżej przedstawionych dziesięć nowych.

– Mimo chłodu za oknem w branży lotniczej trwa już sezon LATO 2022. Cieszymy się, że krakowski port wspólnie z bazowym przewoźnikiem przygotował Ryanair interesującą siatkę połączeń – podkreślił Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport, cytowany na Twitterze. 

– Po trudnym czasie pandemii pasażerowie tym chętniej wybierają się z liniami lotniczymi Ryanair #PROSTOzKRAKOWA na wakacje do słonecznych, ciepłych miast w Europie. Zapraszamy też wszystkich do Krakowa i Małopolski - dodał Radosław Włoszek, prezes lotniska w podkrakowskich Balicach.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony